12 місяців участі в марафоні
$
227
6 місяців участі в марафоні
$
129
1 місяць участі в марафоні
$
27
Програма:
1 День. Великий початок - Ви повний оптимізму і вірите, що все вийде. Вивчайте особистий кабінет, знайомтеся в чаті з іншими учасниками, робіте ревізію своїх цілей, дивитеся перше відео Миколи та додаткові матеріали.
14 день. Перші кроки - Ви стали частиною однієї із сильніших спільнот. Учасники готові дати доцільні поради, розповісти про особистий досвід, інсайти, допомогти подолати кризи. Експерти виходять на зв'язок і допомагають розібратися з поточними питаннями.
1 місяць. Перші перемоги - Ви вже зіткнулися з першими труднощами по впровадженню нових звичок і подолали кризу яка назрівала. Ви починаєте краще себе приймати і закладаєте міцний фундамент для позбавлення від чужих установ, від власних дитячих травм і негативних очікувань.
2-3 місяці. Прорив - Перші корисні звички вже впроваджені, вони стали частиною вашого життя. Ви бачите перші проривні результати та ставите нові амбіціозні цілі.
6 місяців. Трансформація - Змінюється ваш гормональний фон, змінюється стандартний стан вашої нервової системи. Ваша продуктивність на максимальному рівні: покращилась концентрація уваги, пам'ять, креативність, рівень енергії та швидкість обробки інформації.
365 день. Щастя - Ваші цілі розписані на 5-10 років вперед. Ви або успішно розвиваєте свій бізнес, або нарозхват у топових роботодавців. Покращились ваші відносини з близькими людьми, а здоров'я помітно укріпилось.
Для кого:
1. Втомилися спостерігати за успіхами інших та задовольнятися малим – Вам набридло гортати соц.мережі у ролі спостерігача за чужими успіхами. Ви хочете щось змінити у житті та зробити це плавно, без надриву та стресу.
2. Носите 100500 ідей, як підвищити дохід, покращити здоров'я чи стосунки, але так і тупцюйте на місці - Ви хочете підвищити впевненість у собі і зважитися почати діяти вже зараз, а не з чергового понеділка.
3. Відчуваєте лінощі і шукаєте джерело мотивації, щоб розбудити бажання діяти - Ви хочете бути «зарядженими» завжди і постійно відчувати натхнення працювати над поліпшенням свого життя.
4. Застрягли в кризі, коли грошей немає, стосунки на межі, здоров'я барахлить та ідей, як із цього вийти теж немає – Ви хочете навчитися бачити можливості навколо себе та досягати результатів за допомогою маленьких кроків, які не ускладнюють життя.
5. Хочете в чомусь стати краще, але не готові до випробування на силу волі - Ви хочете позбавитися шкідливих звичок, вивчити нарешті англійську або бігати вранці, але не хочете себе змушувати і знову переписувати списки цілей, які не досягаються.
6. Бажаєте самі керувати своїм життям - одноосібно вирішувати, чому бути у вашому житті і створювати це - Ставити собі маленькі цілі щодня, доводити їхнє досягнення до автоматизму і з упевненістю ставити нові цілі - щоб жити як хочеться.
Результат:
1. Підвищення впевненості у собі - за рахунок постійних маленьких досягнень за моделлю "Сказав - зробив".
2. Досягнення кращих результатів - за рахунок невідкладних, регулярних, невеликих дій без надриву (у фінансах, здоров'я, відносинах).
3. Поліпшення якості життя у вибраному напрямку - за рахунок напрацювання нових звичок, навичок та зміни мислення.
4. Новий стиль життя, в якому ви - автор - за рахунок усвідомлення та прийняття того, що "тільки я вирішую, що буде в моєму житті".
5. Корисні знайомства та партнерства – нові колаборації у проектах, підтримка від учасників ком'юніті, яка стимулює досягати більшого.
Tel.: +38 (067) 351-82-18
E-mail: ovitta.office@gmail.com
Made on
Tilda